BM-EKO – Nowoczesna gospodarka odpadami

BM-EKO – Nowoczesna gospodarka odpadami

Nowoczesna
gospodarka
odpadami.
Utylizacja i doradztwo w zakresie
odpadów przemysłowych.
http://www.bmeko.com.pl
Na dół

O naszej firmie

Od kilku lat działamy na rynku regionalnym zajmując się kompleksowymi usługami z dziedziny gospodarki odpadami. Naszym nadrzędnym celem jest utylizacja odpadów przemysłowych, ale także doradztwo w regulacjach prawnych oraz technicznych w kwestii ich zagospodarowania.

BMEKO to firma wykonująca usługi z najwyższą starannością, terminowością i sprawnością. Wszystkie nasze usługi realizowane są w trosce o najwyższą satysfakcję klienta oraz dbałość o naturę naszej pięknej polskiej ziemi.

Prowadzimy działania, które mają na celu ochronę środowiska. Każdego dnia przyczyniamy się do zmniejszenia wysokiej skali tradycyjnych składów odpadów poprzez recykling oraz przetwarzaniem pozostałości.

Nasza wysoce wykwalifikowana kadra z pozostałości produkuje także paliwa alternatywne, przy czym wykonuje swoje zadania z należytym zaangażowaniem, co gwarantuje sukces naszej firmy.

Świadczymy kompleksowe usługi dla każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań – każda dopasowana indywidualnie do klienta.

BM-EKO